Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim,Şimdi Alışverişe Bşlayın

KİŞİYE ÖZEL KRİSTAL PLAKET CAM PLAKET

KİŞİYE ÖZEL KRİSTAL PLAKET CAM PLAKET
Ürün Detayları:


* Kıristal Plaketlerimiz Tamamen 1 Cm Kalınlığında Camdır


* Üzerine İstediğiniz Desen Ve Yazılar Renkli Şekilde Basılmaktadır


* Ürün Fiyatı Karton Kutulu Baskılı Fiyatıdır. 


* Baskılar Kumlamalı Kıristal Plaket Üzerine Yapılmaktadır


* Ürünlerimizin İmalatında Extra Clear Cam Kullanılmaktadır. 


* Tasarımlarınız Gün İçinde Hazırlanıp Sizlere Sunulacaktır. 

ÜRÜNE EKLEMEK İSTEDİĞİNİZ DOSYA İÇİN peronspor72@hotmail.com mail veya 0553 849 62 01  Whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

Ürünün size özel hazırlık süreci üç aşamada gerçekleşir.  Tasarım:


Sipariş sonrası sizinle iletişime geçilerek ve tasarımda yer almasını istediğiniz resim ve yazıları gönderebileceğiniz   e-mail  adresi ve   whatsapp  numarası bildirilecektir.  Resmin kalitesinin daha iyi olması açısından orijinal resmin e-mail ile gönderilmesini tavsiye ediyoruz. Ancak böyle bir imkanınız yok ise resimlerinizi whatsapp üzerinden de gönderebilirsiniz. 


 


Resmin üzerinde herhangi bir metnin ya da şeklin (kalp, kar taneleri vb.) yer almasını istiyorsanız bunu bize e-mail ile ya da whatsapp üzerinden bildiriniz. 


Göndereceğiniz resim kalitesine ve boyutlarına uygun bir şekilde uzman bir grafikçi tarafından gerekli düzeltmeler yapılarak tasarıma yerleştirilir. Taleplerinize uygun olarak tasarım tamamlanır.


 


Onay:


Baskıdan önce tasarım e-mail ya da whatsapp ile onayınıza sunulur. Basımdan önce isteğinize göre düzeltmeler yapılır ve tekrar onayınıza sunulur. Siz onaylamadan baskı gerçekleşmez. Böylece ürün size ulaştığında kötü bir sürpriz ile karşılaşmazsınız. 


 Siparişiniz tamamlandıktan sonra Dosyaı peronspor72@hotmail.com Mail veya 0553 849 62 01 Whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz. Saat14:00 e kadar tamamlanan siparişleriniz aynı gün kargoya verilecektir. 


PERON SPOR VE BASKI MERKEZİ ... 


Basım ve Kargo:


Onayladığınız tasarım en yüksek kalitede basılır. İtinayla paketlenir ve kargoya verilir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi